Hakkımızda

Firmamız 1991 yılında, Gürpa Gürcan egzoz Sanayi ve Ticaret A.Ş. kurulmuştur.Üretim 5000 m2 kapalı alanda Yapılmakta ve toplam 45 kişilik kadrosu olarak bulunmaktadır.

 

Gürpa A.Ş. Türkiye'de ilk kez, Avrupa fabrikalarının ürettikleri kaliteli egzoz susturucularını üreterek, siz müşterilerimize sunmaktadır. Fabrikamız kaliteli egzoz üretimi için gerekli makinaların büyük kısmını kendi bünyesinde imal edip, bir kısmını da dış ülkelerde yaptırmaktadır. Geleceğe dönük çalışmalar yoğun şekilde ve dünya standartlarına uygun olarak devam etmektedir.

 

Firmamız üç önemli konuyu kendine ilke edinmiştir: kaliteleri ürün, bol çeşit, imalatta süreklilik. Firmamız sahip olduğu ve dikkat ettiği bütün özelliklerde, Türkiye'de ilk defa (imalat-pazarlama-servis) zincirini oluşturmuştur

 

Gürpa Egzoz A.Ş. güçlü yapısı geniş pazar payı ile yıllardır sizlere en iyiyi sunmayı ilke edilmiştir. Sitemiz üzerinden e-katalog tan aradığınız egzoz bilgisine ulaşabilir buradan bilgi alabilir iletişim bölümünden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Harita

Bize Yazın

Designed by bluemouse